• 0 (850) 455 0 555

Çetmen’den Babalar Günü ve Dünya Kupası’na Özel Sürpriz Kampanya!

Dünya Kupası tek başına izlenmez! Tüm aile bir aradayken konforlu ve keyifli bir ortamda heyecan dolu maçları izlemeye ne dersiniz?

Bu kez babanızı elinde kumandasıyla ekran başında yalnız bırakmayın!

3’lü koltuk, TV ünitesi ve orta sehpayı bir araya getiren paketlerden birini alarak, Dünya Kupası için evinizde özel bir alan oluşturun. Babanıza da Babalar Günü’nde kusursuz bir konfor hediye etmiş olun!

Dünya Kupası coşkusunu ve Babalar Günü heyecanını bir araya getiren bu kampanya 1 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.  

 

        

 

Kampanya Koşulları

Kampanya belirtilen paketler için 1 – 30 Haziran tarihleri arasında yapılacak tüm ödeme yöntemlerinde geçerlidir.

Pakette belirtilen 3 ürün, farklı ürün ile değiştirilemez ve pakete dahil edilemez.

Paket fiyatları 12 ay elden taksitli fiyatı olup, ödeme tipine göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlara %18 KDV dahildir.

Kampanya kapsamında kampanya paketlerinden alışveriş yapan ve mobilya alışveriş tutarı 7.000 TL ve üzeri olan alışverişlerde sadece bir adet hediye çeki kazanılır. Paket için ayrıca hediye çeki ve 7.000 TL ve üzeri mobilya alışverişi için ayrıca hediye çeki kazanılmaz.

Kampanya paketleri dışında 7.000 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinde 500 TL hediye çeki verilir.

7000 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinde, her 7.000 TL’lik mobilya alışverişi karşılığında 500 TL değerinde hediye çeki verilir.

Paket dışındaki hediye çeklerinde alışveriş tutarı baz alınır.

Sadece mobilya alışverişleri için geçerlidir.

Bütün ödeme tipleri için geçerlidir.

Kampanya ürünleri ve özel fiyatlı ürünlerimiz stoklarla sınırlı olup, Çetmen Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir.

Çetmen Mobilya, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan Çetmen Mobilya sorumlu tutulamaz.

 

Hediye Çeki Kullanımı

Hediye çeki sadece Çetmen Mobilya mağazalarında 31 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılacak mobilya alışverişlerinde geçerlidir.
SMS ile iletilen hediye çeki kodunun ibrazı zorunludur.
Hediye çekleri bölünemez.