İK SÜREÇLERİMİZ

İşe Alım Süreci ve Oryantasyon

- Açık pozisyonlarımız ve detaylarına secretcv.com, kariyer.net, Linkedin ve cetmen.com.tr üzerinden ulaşabilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

- İlanlara yaptığınız başvuruları özenle değerlendirip, görüşmelerimizi planlarız. Görüşmelerimizi pozisyon özelinde yönetir, lokasyon seçiminde en hızlı olabileceğimiz yerleri tercih ederiz. Skype ve online yöntemler ile görüşmelerimizi destekler, daha hızlı sonuçlara ulaşırız.

- Görüşmelerimizi tamamladıktan sonra, görüştüğümüz / görüşemediğimiz bütün adaylarımıza telefon yolu ile geri bildirimlerde bulunuruz.

- Görüşmelerimiz olumlu sonuçlandığı takdirde, adaylarımıza iş teklifini gerçekleştiririz. Evrak hazırlama sürecini tamamlayan adaylarımız, belirlenen tarihte iş başı yapmış olurlar.

Eğitim ve Gelişim

Her alanda hızlı bir değişimin yaşandığı günümüz iş dünyasında tüm çalışma arkadaşlarımızın bu değişim ve gelişmelere uyum sağlamaları, yenilikleri takip ederek bu yenilikleri işlerine yansıtabilmeleri için mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı önemsiyoruz.

Bu kapsamda çalışma arkadaşlarımızın oryantasyon eğitiminden eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesine, bu eğitimlerin planlanmasından gerçekleştirilmesine, değerlendirilmesi ve kayıt altına alınmasına kadar birçok faaliyeti hayata geçiriyoruz.

Performans Değerlendirme Sistemi

“Performans Yönetim Sistemi ” kapsamında, Çetmen Mobilya şirket hedeflerine göre bölüm bazında birey hedefleri oluşturulur, yönetilir ve geliştirilir. Çalışanların yetkinliklerinin işin nitelik ve gereklerine ne ölçüde uyup uymadığı, işinde sağladığı başarı ve gelişme yeteneğini sistematik olarak değerlendirilir.

İK Süreçlerimiz