Sık Sorulan Sorular

Çetmen Mobilya Garantisi

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından bir olan Çetmen Mobilya, bünyesinde bulundurduğu geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin her türlü talep ve beklentilerine yönelik mükemmellik anlayışını benimser. Çetmen Mobilya’da tüm ürünler, 2 yıl ürün garantisi + 8 yıl yedek parça garantisi altındadır. 

Değerli müşterimiz, lütfen satın aldığınız ürünlerin üzerinde yer alan kullanım talimatlarını dikkatle okuyunuz. Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak; yırtılma, solma, kırılma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışında kalacaktır.tsiz olarak yapılır.

Sitemizde satılan tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir. 

Çetmen Mobilya’da tüm ürünlerimiz için farklı ebat ve renk seçenekleri olması sebebiyle, ürünleri satın almanız ile beraber ürünler üretim sürecine girer ve sizlere özel olarak üretilir.

Çetmen Mobilya bünyesinde yer alan ürünlerimiz için siparişleriniz doğrultusunda ölçü, renk ve kumaş olarak özelleştirmeler yapılabilmektedir. Bu özelleştirmeler doğrultusunda satın almış olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak için üretim ve sevkiyat sürelerinde geliştirmelerimizi yapmaktayız. Ürünlerle ilgili teslim sürelerine ilgili ürünün sayfasından ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.