Eğer dekore edeceğiniz odada veya evde koyu tonları tercih edecekseniz halı ve perdeleri daha açık renk tercih edebilirsiniz.

Koltuk takımları bir bütünlük içinde tek renk satılıyor olabilir ancak son zamanlarda istediğiniz model koltuğu istediğiniz renk yaptırabildiğiniz için koltuk takımı ile berjerleri farklı renk yaptırarak odanın havasını değiştirebilirsiniz.

Aksesuarları, perdeleri ve halıları farklı renkte tercih ettiğiniz berjerinizle uyumlu bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Koyu renk bir zemin tercih ediyorsanız mobilyalarınızın açık olması eşyalarınızın daha güzel sergilenmesini sağlayacaktır.

Mobilyaları ve halıları koyu renk seçmek istiyorsanız, zeminin daha açık renk olmasına dikkat etmelisiniz.

Farklı bir şeyler arıyorsanız, duvarınızın bir kısmını farklı bir renge boyayabilirsiniz.

Eğer dekore edeceğiniz oda küçükse, mobilya seçiminde açık renk olanları tercih etmelisiniz. Açık renk dekorasyonda odalar daha geniş ve ferah görünmektedir. Küçük odalarda açık renk tonlarını kullanırken, eşya ve objelerin kendilerini göstermeleri için daha koyu renk olmalarına özen göstermelisiniz.

Evinizde hangi oda olursa olsun öne çıkmasını istediğiniz bir alan varsa orada yer alan duvarı doğal taşlarla süsleyebilirsiniz.

Koyu renkli halılarınızı açık renkli mobilyalarla kombinleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.