İade
Siparişiniz ile ilgili taleplerinizi İptal talebinizi, hesabınızdaki sipariş detaylarından sipariş iptal talebi oluşturarak iletebilirsiniz. Web sitemizden sipariş verdiğiniz ürünleri iptal etmek için 2 saat içerisinde herhangi bir incelemeye gerek kalmaksızın iptal edilir. Siparişinizin üzerinden 2 saat geçtiyse iptal talebiniz ilgili birimlerce incelendikten sonra tarafınıza geri dönüş yapılır.

Döşemeli ürünlerde ürün kişiselleştirme/özel üretim yapıldığından; İptal ve Cayma Hakkının kullanımı üretim süreci başlanmamış ise yapılabilmektedir. İade hakkı ilgili kanunlarda da ön görüldüğü gibi yapılmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünü iade alabilmemiz için, kullanılmamış, hiç bir zarar görmemiş, tekrar satılabilir halde olması gerekmektedir. Yatak ve uyku ürünlerinin iadesi için hijyen kuralları gereği ambalajının açılmamış ve paketinin eksiksiz olması gerekir.

Ürününüzün kurulumu yapıldıktan sonra iade etmek istiyorsanız, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçip iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Ürünün iadeye uygun olması durumunda ürünler adresinizden alınacak ve iade süreci başlayacaktır. 

Mağazalarımızda iade işlemi yapamamaktayız. Adresinizden iade aldığımız ürünler genel merkezimize ulaştığında gerekli kontrolleri yapacaktır. Kontroller tamamlandıktan sonra 3 iş günü içinde bankaya iade talimatı verilecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.