Hakkımızda

Hakkımızda

TARİHÇE

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır. Bugün toplam 43 mağaza ve 66.000 metrekareyi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Mağazaların 16'sı İzmir'de, 5'i Manisa'da, 7'si İstanbul'da, 3'ü Aydın'da, 2'si Denizli'de, 2'si Uşak'ta, 2 ‘si Muğla’da, 2’si Balıkesir’de, 3’ü Ankara’da ve İzmit’te bulunmaktadır.

Mağazalarında satılan mobilya ürünleri İzmir'de 50.000 metrekarelik kapalı üretim tesislerinde üretilmektedir. Dolayısıyla müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunabilmektedir.

Çetmen, yaklaşık 1200 kişilik profesyonel ekibiyle, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir

 

VİZYON

Büyüyen ve gelişen Türkiye'de, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ev ürünleri satan, en yaygın perakende mağazalar zinciri olmak.

 

MİSYONUMUZ

Sürkli değişen ve gelişen gündemi takip ederek, modern, güncel, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri şık ve nezih mağazalarda %100 müşteri memnuniyeti ve güveni ilkesi ile müşterilerimize sunmak.

 

STRATEJİ

Yöneticisi, çalışanı, tedarikçisi ve müştersiyle büyük bir aile olan Çetmen; her düzeyde takım çalışmasıyla, müşterilerini dinlemeyi  ve anlamayı, sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi; satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı, temel strateji olarak izlemektedir.