Teslimat
  1. TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

    Tüm siparişlerinizde ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti verilmektedir. 

    Malın teslimatı: Sipariş edilen ürünlerin stoklu olması durumunda sevkiyatına 7 iş günü içerisinde başlanacaktır. Stoklu olmayan ürünlerde ise malın sipariş edilmesini takiben en geç 2 iş günü içerisinde üretim planına alınarak üretilecektir.

  2. Üretilen üretilmesi söz konusu ise Satıcı, Alıcı'ya önden bilgilendirme yapacaktır.

  3. Ürünün üretim süresi; döşemeli ürün grubunda (koltuk takımlarında) maksimum 21 iş gününü, panel grubunda (yemek odası, yatak odası, tv ünitesi gibi..) maksimum 30 iş günü sürebilir. Üretimi takiben sevkiyat süreci başlar. Alıcı, websitesinde belirtilen teslimat sürelerini kabul etmiş malın teslim süresini 45 günü bulabileceğini kabul ve beyan eder. Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

    Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı'yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.