Yemek masası tüm ihtişamıyla gözler önünde olması gereken bir ev eşyasıdır. Bu nedenle yemek masanızı mutlaka güzel bir avize ile aydınlatmak akşam yemeklerinin oldukça keyifli geçmesini sağlayacaktır.

Yemek odası takımını yerleştirirken en büyük boyutlu olandan en küçük olana doğru yerleşim sırasını izlerseniz, yemek odasını yerleştirmeniz daha kolay olacaktır.

Yemek odası takımında yer alan tüm eşyaları aldıysanız yani konsol, büfe gibi bunları duvara hafif açıyla yerleştirirseniz ortam daha ferah bir görünüm kazanacaktır.

Odanın en dar ve karanlık olan kısmına ayna koyarsanız, odanız olduğundan daha geniş görünecektir. Aynalar odaya genişlik ve şıklık katarlar. Ayrıca cam aksesuarlarda odaya ferah bir görünüm kazandırdığı için cam aksesuarlarla da yemek odanızı dekore edebilirsiniz.

Aksesuar kullanmak dekorasyon için oldukça önemlidir ancak fazlası da odada dağınık bir görünüme neden olur. Bu nedenle ne az ne de çok aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız.

Yemek masasını cam olan kısma yakın koyarsanız, odanın kullanım alanı genişleyecek, oda içerisinde daha rahat hareket edeceksiniz.

Yemek odasına karar verirken mutfağa yakın olanın tercih edilmesi, yemek servisi zamanlarında işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Evinizde ister bir odayı yemek odası olarak, isterseniz salonun veya mutfağın bir köşesini yemek odası şeklinde kullanın, her tarza ve her alana uygun en güzel yemek odası modelleri için Çetmen Mobilya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.