Zevkinizi Gözler Önüne Seren Koltuk Takımı Modelleri

Avangart Koltuk Takımı Modelleri

30 Ekim 2021
Avangart Koltuk Takımı Modelleri

Fransızca bir kelime olan ve ‘’öncü birlik’’ anlamına gelen avangart kavramı, dekorasyon dünyasında ezberleri bozan ve sıra dışı anlamında kullanılmaktadır. Klasik mobilya anlayışının dışına çıkılarak, yenilikçi bir bakış açısının benimsenmesi demek olan avangart mobilyalar ile sadelik ve şıklığın bir arada olması amaçlanmakta.

Altın varaklı, lüks, ahşap oymalı, görkemli tarzda üretilen klasik mobilyaların sadeleşerek modernize edilmesi ile ortaya çıkan avangart model koltuk takımları, sade şıklıktan hoşlanan herkesin tercih edebileceği dikkat çekici mobilya seçeneklerinden biridir.  Modern kumaşlar, dokuma kumaşlar ve motifli kumaşlar avangart koltuk takımı modellerinde tercih edilebilmektedir. Aslında bu tarz mobilyalar için klasik mobilya ile modern mobilyanın sentezi demek doğru bir tabir olacaktır.

Eğer sizin zevkinize uyan koltuk takımı modeli avangart modellerse ve kafanızda “Hangi renk koltuk takımı almalıyım?” gibi bir soru işareti varsa beyaz renk avangart koltuk takımı modelleri oldukça dikkat çekicidir.

Country Koltuk Takımı Modelleri

30 Ekim 2021
Country Koltuk Takımı Modelleri

Sözcük anlamı kır veya köye ait olan Country tarzı, dekorasyon konusunda sıklıkla karşımıza çıkmakta ve son dönemlerde oldukça revaçtadır. Pastoral renklerin ön plana çıktığı, çiçeklerin, böceklerin yani kırsala ait izlerin kullanıldığı Country tarzı, rahatlığı sevenlerin tercih ettiği dekorasyon tarzlarından biridir. Rustik Country tarzı, İngiliz Country tarzı, Shaker Country tarzı ve Fransız Country tarzı olmak üzere farklı seçenekleri vardır.

Modern Koltuk Takımı Modelleri

30 Ekim 2021
Modern Koltuk Takımı Modelleri

Sade, net, abartıdan ve süslemelerden uzak koltuk takımı arıyorsanız modern koltuk takımları tam size göre. Düz hatları olan ve tek renkten oluşan modern koltuk takımlarında renkler değişse de sadelik hiçbir zaman değişmeyecektir. Bu da mobilya rengi seçerken renkten sıkıldığınızda mobilyanızı atmadan renk değiştirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Retro Tarz Koltuk Takımı Modelleri

30 Ekim 2021
Retro Tarz Koltuk Takımı Modelleri

Retro tarzı en iyi ifade eden şeylerden biri canlı renklerdir. 1950 ve 1980 yılları arasını ifade eder ve oldukça zarif ve şık modellerden üretilmektedir. Zarifliği ve şıklığı nedeniyle hitap ettiği dönem eski olsa da, günümüzde de oldukça talep edilen ve kullanılan dekorasyon tarzlarından biridir. Sadelikten hoşlanmayan, renkli kişiliklerini mobilyalarında da yansıtmayı sevenlerin sıklıkla tercih ettikleri Retro tarz koltuk takımı modelleri ile rengarenk bir zarifliğin ilk adımını atmış olacaksınız. Retro tarz koltuk modellerini tercih ederken aksesuarlarda da Retro tarzı seçerek güzel bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

“Mobilya da renk uyumu nasıl olmalı?” sorusu Retro tarz için almayı planladığınız koltuk modeli ve aksesuarların birbiriyle uyumlu olmasıyla sağlanabilir.

Her Tarza Her Bütçeye Uygun Koltuk Takımı Modelleri

30 Ekim 2021
Her Tarza Her Bütçeye Uygun Koltuk Takımı Modelleri

“Hangi marka koltuk takımı almalıyım?” sorusu aklınızda bir soru işaretiyse, satış öncesi ve sonrasında müşteriyi anlayan ve dinleyen, ayrıca yönetici, çalışan, tedarikçi ve müşterisiyle güzel bir takım çalışması halinde olan Çetmen Mobilya’yı tercih edebilirsiniz.

Yaklaşık 60 yıldır mobilya sektöründe yer alan ve birbirinden güzel ve şık ürünleri müşterisiyle buluşturan Çetmen Mobilya da, zevkinize hitap eden koltuk takımı modellerini bulabilirsiniz.

Birbirinden güzel koltuk takımı modellerini incelerken, köşe koltuk takımı modellerini de inceleyerek evinize en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Ayrıca takım halinde almak istemiyorsanız ihtiyacınız olan üçlü koltuk modelleri, ikili koltuk modelleri ve tekli koltuk modellerini de inceleyebilirsiniz. Bunların dışında örneğin kitap okumak için alabileceğiniz şık bir berjeri ya da televizyon izlerken rahatça ayaklarınızı uzatabileceğiniz yumuşacık bir puf modelini de satın alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şey için Çetmen Mobilya internet sitesini ziyaret edebilir, uygun fiyata zevkinize uygun koltuk modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Chester Tarz Koltuk Modelleri

30 Ekim 2021
Chester Tarz Koltuk Modelleri

Kapitone düğmeli ve baklava dilimi görüntüsü olan yaklaşık 500 senedir kullanılan eski bir tarz olan Chester koltuklar günümüzde oldukça tercih edilen popüler koltuk takımı modellerinden biridir. Hatta sadece evlerde değil, kafelerde, şık restoranlarda de oldukça kullanılan ve ortama şıklık katan modellerdendir.

Tarzınıza En Çok Uyan Mobilya Türü Nedir?

30 Ekim 2021
Tarzınıza En Çok Uyan Mobilya Türü Nedir?

Mobilyalar her kesime hitap edebilmek adına oldukça farklı tarzda üretilmektedir. Hangi mobilya türü size hitap ediyor, sizin için şıklık mı ön planda yoksa rahatlık mı daha önemli ya da rahatlık ve şıklığı bir arada sunan modeller mi daha çok dikkatinizi çekiyor? Bu sorulara vereceğiniz cevaplar, dekorasyon konusunda izleyeceğiniz yol için en önemli başlangıç olacaktır. Peki nedir üretilen mobilya türleri ve sizi ifade eden modeller hangileri?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.